Успехи

Олимпиадата по География и икономика

На областния кръг на Олимпиадата по География и икономика с явиха трима ученика от нашето училище. С най-висок резултат е шестокласникът Даниел Георгиев от 6а клас.  Ученикът е с 198 точки от максимално 200 и е на Първо място в област Стара Загора. Тихомир Костов от 5в клас е на 10 място с 162 точки.

Webp.net-resizeimage


Олимпиадата по История и цивилизации

На областния кръг на Олимпиадата по История и цивилизации, нашите възпитаници Боян Чавдаров Ангелов от 5б клас и Иван Миленов Милчев от 6б клас, представиха училището ни изключително достойно. Под ръководството на техния преподавател по История и цивилизации – г- жа Росица Нанева, момчетата постигнаха отлични резултати в състезанието. Боян Ангелов се класира на второ място в област Стара Загора, с постигнати 61точки, като само 4,5 точки го делят от първия в областта. Иван Милчев зае престижното пето място сред шестокласниците в областта.

Браво, момчета! Бъдете винаги толкова целеустремени и успешни и в бъдеще!

161771199_466643114687845_4413714079071122770_n163540670_2942293549380773_6024656616454183347_n


Олимпиада по Български език и литература- областен кръг

Никол Караиванова, VI а клас – 27 точки от максимални 30 и трети резултат в областта,

преподавател по БЕЛ – Христина Гитева

Никол 6а


Х национален конкурс „Наследници на Дечко Узунов” гр. Казанлък

На 22.02.2017г, на специално тържество под патронажа на областния управител на област Стара Загора и по случай 118 години от рождението на Дечко Узунов, във НГПИД „Акад. Дечко Узунов” бяха наградени две наши седмокласнички.
Пламена Цветанова, 7в клас – Специална награда на „Файер Инженеринг” ЕООД  гр.Казанлък
Габриела Петкова, 7б клас – Специална награда на Медийна група „Вис Виталис” гр. Казанлък

Pobediteli w konkursi po risuwane


Национален конкурс “Малките нашенци”

Тазгодишните наградени от националния конкурс “Малките нашенци” са:

Мелиса Халачева, 5г клас – Іво място,

Владимира Велчева, IIIто място,

Александра Мишева,  5б клас – Специална награда на НДД-София,

Божидар Моллов, 6б клас – Специална награда на ОДК – Казанлък


Състезание по Компютърно моделиране – областен кръг

В тазгодишното състезание по Компютърно моделиране на областен кръг се явиха и достойно представиха училището  трима ученика от IV клас:

Валерия Желева, IV б клас  – 46 точки (преподавател – Събина Иванова)

Еге Йосифов, IV а клас – 42 точки (преподавател- Соня Стойчева)

Теодор Цанков, IV в клас – 39 точки (преподавател – Соня Стойчева)

Webp.net-resizeimage (7)


Европейско  Кенгуру 2021 година

Стефан Колев Байков, I a клас – I място в Община казанлък и VII място в областта – класен р-л – Ирина Андреева, учител ЦОУД: Павлина Калчева

Теодор Веселин Бонев, I a клас – II място в Община Казанлък и VIII място в областта – класен ръководител – Ирина Андреева, учител ЦОУД: Павлина Калчева

Webp.net-resizeimage (8)


Национална олимпиада “Знам и мога”

Николета Видолова, IV г клас, 6 място на областен кръг на Олимпиадата ” Знам и мога”

кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

175855997_218090656754048_7426493979239834050_n (1)


 

Национални състезания на СБНУ  – “Аз и буквите”, “Аз и числата”, “Аз рисувам”, “Аз общувам с Европа”, “Аз и знанието”, “Аз, природата и света”

Класираните ученици за финалния кръг на състезанието:

Мартин Русев, I в клас – кл. р-л: Тодорка Йорданова; учител ЦОУД Мариана Йошкова;

Васил Стайков, I в клас – кл. р-л: Тодорка Йорданова; учител ЦОУД Мариана Йошкова;

Дориан Гешев, I в клас – кл. р-л: Тодорка Йорданова; учител ЦОУД Мариана Йошкова;

Dorian, Wasil, martin 1v


 

Алина Дянкова, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Кристиан Джавгов, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Мартин Манчев, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Мирена Владимирова, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Никол Маркова, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Теодор Бонев, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Христиана Пергелова, I а клас – кл. р-л: Ирина Андреева; преподавател ЦОУД Павлина Калчева;

Webp.net-resizeimage (9)


 

Виктория  Владимирова Илиева, Iб клас, кл. р-л: Нанка Костадинова, преподавател ЦОУД :Весела Иванова1б Виктория


 

Алмера Мемишева, II а клас – кл. р-л; Милена Добрева, преподавател ЦОУД Елка Димитрова;

Кристиана Димитрова, II а клас – кл. р-л; Милена Добрева, преподавател ЦОУД Елка Димитрова;

Станислава Иванова, II а клас – кл. р-л; Милена Добрева, преподавател ЦОУД Елка Димитрова;

Християна Димитрова, II а клас – кл. р-л; Милена Добрева, преподавател ЦОУД Елка Димитрова, преподавател Английски език – Събина Иванова;

Ясмин Селимова, II а клас – кл. р-л; Милена Добрева, преподавател  ЦОУД Елка Димитрова, преподавател Английски език – Събина Иванова;

Webp.net-resizeimage (10)


 

Сиана Димова, II б клас – кл. р-л: Беатрис Кацарова, преподавател ЦОУД: Емилия Величкова;

Тея Янушева, II б клас – кл. р-л: Беатрис Кацарова, преподавател ЦОУД: Емилия Величкова;

174502304_1610314139153691_444235233869683709_n


 

 Александра Какаова, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева;

Доротея Димова, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева;

Илислава Динкова, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева;

Йоана Христова, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева;

Мирослава Боева, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева;

Николай Абрашев, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева; 

Християна Кирилова, II в клас – кл. р-л: Блага Качакова, учител ЦОУД: Николина Милева;

Webp.net-resizeimage (12)


 

Александра Дякова, IIIа клас – класен р-л: Мария Белчева, учител ЦОУД: Генка Славова;

Николай Божилов, IIIа клас – класен р-л: Мария Белчева, учител ЦОУД: Генка Славова;

Синан Касапов, IIIа клас – класен р-л: Мария Белчева, учител ЦОУД: Генка Славова;

Александра, Синан, Николай Б.


 

Селин Коларова, IIIб клас – класен р-л: Пепа Петрова, учител ЦОУД: Мариана Рахнева;

Сияна Христова, IIIб клас – класен р-л: Пепа Петрова, учител ЦОУД: Мариана Рахнева;

3б


 

Петя Димитрова Чуканова, IIIв клас – класен р-л: Ангелина Христова, учител ЦОУД: Венцислава Чеперкова;
Синем Самет Мюмюн, IIIв клас – класен р-л: Ангелина Христова, учител ЦОУД: Венцислава Чеперкова;
Габриела Петрова Неделкова, IIIв клас – класен р-л: Ангелина Христова, учител ЦОУД: Венцислава Чеперкова;
Магдалена Николаева Ненова, IIIв клас – класен р-л: Ангелина Христова, учител ЦОУД: Венцислава Чеперкова;

3в


 

Велена Венкова Юнакова, 4 в клас – кл. р-л: Соня Георгиева, учител ЦОУД: Пламена Илиева;

Мира Еленкова Трифонова, 4 в клас –  кл. р-л: Соня Георгиева,  учител ЦОУД: Пламена Илиева;

Ивайло Николаев Ангелов, 4 в клас – кл. р-л: Соня Георгиева,  учител ЦОУД: Пламена Илиева;

Webp.net-resizeimage (11)


 

Йоанна Теодосиева, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Фияра Алимова, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Георги Даракчиев, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Кристиан Григоров, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Полина Петрова, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Беатрис Петрова, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Николета Видолова, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

Емилия Василева, IV г клас, кл. р-л: Йорданка Сунгурова; учител ЦОУД: Гергана Орозова;

175764457_2062988420508779_1608095010155561050_n